Сподіна Інна Володимирівна - начальник Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради

Image
Сподіна Інна Володимирівна  начальник Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради

Питання забезпечення реалізації державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), їх родин, а також соціального захисту багатодітних та малозабезпечених сімей та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийом громадян:

понеділок, п’ятниця з 9.00 до 12.00

На період карантину особисті прийоми громадян скасовано

«Пряма лінія»
ІІІ четвер 14.00-15.00
(089) 22-00-144

 
Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Відповідно до статті 11 Закону України «Про захист персональних даних» надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних для здійснення повноважень, пов’язаних з розглядом звернення.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
9 + 1 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.