Давіденко Ірина Олександрівна - в.о. начальника Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

Image
Давіденко Ірина Олександрівна

Питання забезпечення реалізації на території Бахмутської міської територіальної громади державної політики стосовно дітей, сім'ї, молоді та жінок, а також у сфері соціального захисту дітей, дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, запобігання дитячій бездоглядності та профілактики правопорушень серед неповнолітніх

Прийом громадян:

І, ІІІ понеділок 10.00 - 17.00
ІІ, ІV понеділок 14.00 -17.00

На період карантину особисті прийоми громадян скасовано

«Пряма лінія»
ІІІ середа 15.00-16.00
(0627) 44-93-58

 
Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Відповідно до статті 11 Закону України «Про захист персональних даних» надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних для здійснення повноважень, пов’язаних з розглядом звернення.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
7 + 9 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.